چند نوع دیگر از سنگ مزار ایرانی

در  گذشته در خصوص تعدادی از سنگهای مزار از چند برند درجه یک ایرانی مطالبی مختصر در اختیارتان قرار دادیم که امیدواریم شما را در خرید یک سنگ مزار مناسب و دلخواه همراهی کرده باشیم . اینک با مروری اجمالی به مشخصات چند نوع از سنگهای مزار ایرانی می پردازیم ضمن اینکه دلیل اصرار ما برای خرید سنگ مزار ایرانی درجه یک روشن تر خواهد شد.

از سنگهای مزار ایرانی که نسبت به دیگر سنگهای درجه یک ایرانی و حتی درجه یک خارجی گرانتر و البته ارزشمند است سنگ مزار سبز بیرجند است سنگ مزار سبز بیرجند یکی از برندهای درجه یک در میان تولید کنندگان سنگ دنیا مثل سنگ سبز چینی – سنگ سبز هندی و سنگ سبز پیرانشهر این سنگ سبز بیرجند است که حرف اول را می زند و از کیفیت و مرغوبیت غیر قابل مقایسه برخوردار است . این سنگ مزار زیبا و چشم نواز با رنگ سبز و رگه های سفید آرامشی خاص به بیننده القا می کند ، هموطنان عزیز شما این سنگ مزار سبز رنگ را بیشتر در صحن حرم امام رضا ( ع) و امامزاده های سر تا سر کشور دیده اید . زبایی این سنگ از یک طرف و حس آرامش از طرف دیگر مشتری را مشتاق به خرید می کند. خریدارانی که از این سنگ سبز خرید کرده اند ، پس از طی مراحل آماده سازی و نقش طراح های مختلف و ثبت مشخصات متوفی با خطی خوش و نصب آن از خرید خود بسیار خرسند و خشنود شده اند سنگ سبز درجه یک بیرجند کمیاب بوده و در میان مشتریان از جایگاه خاصی برخوردار می باشد . از سنگ سبز بیرجند که بگذریم می توانیم بابت دیگر سنگهای درجه یک ایرانی مطالبی برایتان می نویسم و قضاوت و انتخاب را به شما می سپارم. سنگ گرانیت سیمین اصفهان از برندهای درجه یک ایرانی است که بنام سیمین گل پنبه ای معروف است. سنگ مزار سیمین گل پنبه ای برنگ یکدست مشکی براق است . کیفیت سنگ مزار سیمین گل پنبه ای بسیار عالی است و از رقبای سرسخت و حتی پیشی گرفته از سنگ مزار برزیلی گران قیمت می باشد .زیبائی سنگ مزار سیمین گل پنبه ای پس از طراحی و چهره پردازی بسیار طبیعی و خیره کننده است . فروشگاه سنگ مزار اهورا برای طراحی و خطاطی و چهره پردازی از اساتید مجرب و اکیپ هنرمندان خطاطی و عکاسی فوق حرفه ای و تراز اول تهران بره می برد و به خریداران خود 15 سال ضمانت نامه صادر می کند.

از سنگهای درجه یک نطنز بنام سنگ دکتر حسینی از سری سنگهای مزار درجه یک است سنگهای مزار نطنز برنگ طوسی روشن است . سنگ مزار مولائی و نطنز لکه ای و همچنین سنگ نطنز طرح سیمین از دیگر سنگهای درجه یک نطنر است . سنگهای مزار نطنز از بابت کیفیت و زیبائی بسیار عالی بوده و از سنگهای پر فروش بازار است.

سنگهای نطنز در هر سایز و ابعادی که مشتری سفارش دهد با قیمتی مناسب می تواند تهیه نماید چند فاکتور مهم وجود دارد که ما بواسطه آنها به خریداران پیشنهاد می کنیم که از سنگهای مزار درجه یک ایرانی استفاده نمایند. مرغوبیت سنگهای مزار ایرانی کیفیت و مقاومت در نوع آب و هوا ، تهیه سنگ مزار در هر سایز و ابعاد و طبق سلیقه مشتریان و قیمت بسیار مناسب سنگهای درجه یک ایرانی در کنار کیفیت عالی و 15 سال ضمانت نامه از طرف فروشگاه سنگ اهورا پیشنهاد ما را برای خرید و استفاده سنگهای مزار ایرانی درجه یک پر رنگ می کند.

مشتریان گرامی در صورت تمایل با شماره 09120637835 تماس بگیرید و زیبا ترین و با کیفیت ترین سنگهای مزار و انواع کتیبه های متنوع را از ما بخواهید ما با توجه به سلیقه شما و مکان نصب سنگ مزار و نوع آب و هوای شهر و محل خاکسپاری متوفی شما بهترین و زیباترین و مناسب ترین گزینه را در اختیارتان قرار می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120637835 تماس بگیرید. جلب رضایت و اطمینان مشتری هنر ماست.

منتظر تماس شما هستیم.

باتشکر

مهرداد لطفی

About ahoora

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *