انواع سنگ مزار نانو

در ادامه معرفی سنگهای مزار مرغوب از برندهای خارجی می توان به سنگ مزار نانو اشاره کرد.

سنگ مزار نانو درجه یک بنام سنگ مزار نانو طبیعی و سنگ مزار نانو درجه دو بنام سنگ مزار پلاستیک در بازار موجود است.

سنگ نانو طبیعی سنگ مزاری است با کیفیت عالی و مقاوم ، سنگ مزار نانو طبیعی از سنگهای وارداتی است که در میان فروشندگان و خریداران سنگ مزار خوش درخشنده و در اکثر آرامگاه ها و مقبره های کشور به چشم می خورد. سنگ نانو طبیعی بدلیل مرغوبیت و استقامت در هر نوع آب و هوائی ، خودش را به عنوان یکی از رقبای سنگهای درجه یک برزیلی دانه طلا و گرانیت سیمین اصفهان معرفی کرده است ، این سنگ مزار در هر اندازه و ابعاد موجود است و قطر سنگ مزار نانو طبیعی از سه سانت الی 10 سانت متغیر است . سنگ مزار نانو درجه دو بنام سنگ مزار نانو پلاستیک معروف است و از نظر کیفیت  و مقاومت تعریف چندانی ندارد و با توجه به وجود سنگهای مزار ایرانی درجه یک و ارزانتر سنگ مزار حرفی برای گفتن ندارد و ما برای استفاده از این سنگ مزار به شما پیشنهاد نمی کنیم.

هرات نام سنگ مزاریست از نوع وارداتی ، سنگ مزار هرات سفید رنگ است و دارای موجهای صورتی- سبز – آبی – زرد می باشد.

سنگ مزار هرات سفید همچون سنگهای مزار خارجی در بازار دارای کیفیت عالی و استقامت قابل ملاحظه ای در مقابل نور شدید خورشید و گرمای سوزان و زیر بارش برف و باران و سرما و یخبندان دارد. یکی از ویژگی های سنگ مزار هرات هفت رنگ بودنش است . این نمونه سنگهای مزار که نامبرده شد در صورت خرید از فروشگاه اهورا به مدت 15 سال ضمانت نامه ارائه می گردد. اجازه می خواهم مقداری در خصوص انواع کتیبه توضیحاتی ارائه نمایم کتیبه ها در اشکال و مدلهای مختلف مانند کتیبه حلزونی ، کتیبه مهندسی و کتیبه آبی با کلاه طراحی و نصب می گردد. البته در صورتی که خریدار طرحی ارائه نماید با کمال میل طرح خریدار مطابق با سلیقه او کتیبه آمده نصب می شود سنگهای کتیبه را می توانید با رنگ سنگ مزار ست کرده یا از رنگ مخالف استفاده نمائید . سایز کتیبه ها بنا به درخواست مشتری تهیه می شود البته قطر سنگ کتیبه لازم نیست مثل سنگ مزار قطور باشد . چون کتیبه ها عموماً در قاب فلزی قرار می گیرند برای تهیه سنگ کتیبه بهتر است سنگی استفاده کنیم که در صورت تمایل از دو طرف سنگ بتوانیم بهره مند شویم. خریدارانی که مبلغ قابل توجه ای برای سنگ مزار هزینه کرده ند از نصب کتیبه غافل نشوند چرا که  با صرف هزینه اندک برای نصب کتیبه و نقش یک سوره و یا آیه ای از قرآن کریم ، برای آمرزش و آرامش روح آن مرحوم مهم بوده و خانواده هایی که برای قرائت فاتحه ای بر سر مزار عزیزشان آمده اند برای آمرزش اهل قبور از سوره های نوشته شده بر کتیبه ها استفاده می کنند که از ثوابش اموات شما بی نصیب نخواهند بود. البته قبل از نصب سنگ مزار در زمان آماده سازی سنگ و قرنیز ها می توانید از همکاران ما در فروشگاه اهورا بخواهید روی قرنیزهای سوره از قرآن کریم و یا اشعار مناسبتی از شاعران بزرگ تهیه کرده و یا دل نوشته ای از علمای بزرگ اسلام با خطی خوش بر دل نقش بسته تا نظر هر میهمان و رهگذر را جلب نماید و حتی با نگاهی به اطراف و مزار های دور و نزدیک از سلیقه همشهریان خود بهره جسته تا منزل ابدی عزیز متوفی را به شکلی عرفانی و در خور مشتریان خانواده و اقوام طراحی و اجرا کنیم. تا هر زمان هر کدام از افراد خانواده یا اقوام به منزل ابدی آن مرحوم می آیند در محیطی آرام و دلنشین فاتحه ای قرائت کرده و ضمن ریختن اشک از فراغ یار و عزیز خودمان بتوانیم با او درد دلی بکنیم . همچنین اگر همسایه های آن مرحوم میهمان داشته اند با نگاهی به منزل ابدی عزیزمان به حسن سلیقه شما احسنت گفته و برای آمرزش روح آن مرحوم فاتحه ای قرائت نماید. این گونه ظرافتها در منزل انسانهای در قید حیاط نیز مرسوم است. پس می شود با صرف هزینه ای اندک و کمی حوصله و سلیقه به این مهم دست پیدا کرد. دوستان برای آمرزش روح تمامی اهل قبور به خصوص پدر های گرامی و مادرهای عزیز فاتحه ای قرائت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص خدمات و ساماندهی مزار سنگ مزار با شماره تلفن 09120637835 تماس حاصل فرمائید . جلب رضایت و اطمینان مشتری هنر ماست.

سنگ اهورا

About ahoora

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *