سنگهای مزار ایرانی

درمیان انبوه سنگ مزار از برندهای متنوع ایرانی و خارجی می توان سنگهای مزاری با کیفیت عالی و نمای زیبا یافت به خصوص سنگهای مزار ایرانی که بسیار باکیفیت و مقاوم وزیبا والبته از نظر قیمت نسبت به مشابه خارجی اش ارزان تر است و تنوع بیشتری دارد . سنگهای مزار بدلیل احترام به اهل قبور از اهمیت خاصی برخوردارند . ما همیشه برای اینتخاب سنگ مزار در بازار سنگ مزار با تنوع زیادی که وجود دارد بدنبال سنگ مزاری می رویم که خصوصیات لازم را برای خرید ونصب بر مزار عزیز تازه از دست رفته را داشته باشد . استحکام و زیبایی سنگ مزار را برای انتخاب لحاظ می کنیم و همچنین نوع خطاطی برای ثبت مشخصات متوفی و چهره پردازی روی سنگ مزار را مهم می دانیم و نوع سنگ مزار را بسیار دقت خواهیم کرد زیرا همانگونه که برای خرید خانه در محله ای که دوست داریم زندگی کنیم خانه می خریم . خانه را رنگی که دوست داریم و زیبایش می کند رنگ آمیزی می کنیم یا به انتخاب اعضاء خانواده و با مشورت آنها خانه را تزئین می کنیم با نظر آنها فرش و مبلمان و دیگر لوازم که در بهشت و آرامگاهی باشد . چگونه سنگ مزاری بخریم . ایرانی یا خارجی ، سنگ سفید یا مشکی ، چه نوع خطی برای حک مشخصات متوفی روی سنگ مزار استفاده کنیم یا کدام عکس متوفی را برای چهره پردازی روی سنگ مزار استفاده کنیم یا کدام عکس متوفی را برای چهره پردازی روی سنگ مزار انتخاب کنیم به موجب در نظر گرفتن و رعایت این فاکتوذ ها به خرید خوب و رضایت بخش را تجربه خواهیم کرد.در میان برخی از خانواده ها اینگونه امور به یک یا دو نفر از اشخاص خانواده یا فامیل که حوصله وسلیقه منحصر بفردی دارند سپرده می شود و این اشخاص اغلب در انجام امورات در مراسمهای سوگواری (به دور از خانواده محترم شما ) و یا میهمانی سور و شادی ( انشااله همیشه شاد باشید ) موفق بوده اند که البته موفقیت این افراد با مشورتها پی در پی با بزرگترها محترم فامیل مسیر بوده است.

برای مشتریان محترم که برای انتخاب سنگ مزار از میان دو برند از میان انواع متنوع سنگ مزار از برندهای درجه یک ایرانی و سنگ مزار خارجی دو دل هستند، اجازه می خواهیم پیشنهادی از صندوقچه تجربیات فروشگاه اهورا در اختیارتان قرار دهیم.

ما در نظر می گیریم شما برای خرید سنگ مزار برزیلی کد سنگی است بسیار با کیفیت و زیبا و مقاوم در هر آب و هوائی و گران قمیت و سنگ مزار ایرانی از برند معروف و درجه یک گرانیت سیمین اصفهان که سنگی است بسیار زیبا و با کیفیت عالی و مقاوم در هر نوع آب وهوا و دارای 15 سال ضمانت نامه از طرف فروشگاه اهورا و همچنین قیمت آن نسبت به سنگ مزار برزیلی ارزانتر است .

فروشگاه اهورا سنگ مزار دوم یعنی سنگ مزار ایرانی را پیشنهاد می دهد نه فقط به خاطر ارزان بودن سنگ مزار گرانیت سیمین اصفهان از سنگ مزار برزیلی ، بلکه به دلایلی که به آنها اشاره می کنیم.

سنگ مزار سیمین اصفهان یکدست مشکی است و هر نوع خط و چهره پردازی بر روی این سنگ مزار بسیار زیبا و دلنشین است از لحاظ استقامت سنگی است مقاوم و در هر نوع آب و هوا رنگ و شکل خودش را حفظ کرده و صدمه ای به این سنگ مزار وارد نمی شود و در آخر از نمونه سنگ مزار خارجی اش بسیار ارزان تر و مناسب تر است.

مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09120637835 تماس بگیرید یا از طریق شبکه مجازی توسط تلگرام از گالری فروشگاه اهورا دیدن فرمائید.

جلب رضایت و اطمینان مشتری هنر ماست

منتظر تماس شما هستیم

با تشکر

سنگ اهورا09120637835

مهرداد لطفی

About admin

One thought on “سنگهای مزار ایرانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *